Меню

Розділи новин

Пошук




Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


ЗІК відкриває новий конференц-зал

У понеділок, 14 грудня, Інформаційне агентство «Західна інформаційна корпорація» відкриває новий конференц-зал у Львові.

 

Про це сказано у повідомленні ЗІК.

 

Конференц-зал буде розташований поруч з редакцією ЗІКу, в центрі міста на вулиці Вороного, 3. Він, як сказано у повідомленні, обладнаний усіма необхідними технічними засобами для проведення прес-конференцій, брифінгів та презентацій. Головна особливість нового залу – можливість трансляції подій у прямому ефірі на телебаченні.

 

«Завдяки спільному проекту www.zik.com.ua та телеканалу «УТ-Захід» є можливість трансляції важливих події у прямому ефірі на телеканалі «УТ-Захід» безпосередньо з конференц-залу. Окрім ефірного мовлення телеканал «УТ-Захід» виходить у кабельних і супутникових мережах, тож прес-конференцію у прямому ефірі побачить якнайширше коло глядачів. Крім того, www.zik.com.ua допоможе у створенні повністю готового телепродукту на основі прес-конференції – сюжету, передачі, програми. Налагоджена співпраця з іншими провідними ЗМІ області – радіо, телебаченням, газетами, електронними ЗМІ – сприятиме якісній та ефективній інформаційній подачі», — інформує агентство.

 

Трансляція подій у конференц-залі, при потребі, відбуватиметься в прямому ефірі на телебаченні на сім областей Західної України.

 

У новому конференц-залі, зазначає ЗІК, є все необхідне технічне забезпечення, що дозволяє отримати максимальну якість зображення і звуку ( зокрема, звукоізолююче покриття, яке повністю поглинає відлуння, а також професійне освітлення телевізійних студій). Для операторів телебачення передбачено спеціальне місце для встановлення телекамер.

 

У конференц-залі обладнано 35 місць для представників ЗМІ. Для презентації демонстраційних матеріалів у залі встановлено два LCD-дисплеї, мультимедійний проектор, спеціальне звукове обладнання.

 

Усі прес-конференції, що проводитимуться у конференц-залі, гарантовано анонсуватимуться на сайті www.zik.com.ua. Фахівці ЗІКу надаватимуть допомогу на всіх етапах проведення прес-конференції: від написання прес-релізу до проведення самої прес-конференції та оперативного висвітлення озвученої у залі інформації на сайті інформагентства. Також на прес-конференціях працюватиме професійний фотомайстер.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 09.12.2009 15:56
Ключові слова:



Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися