Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


ZIK вимагає справедливого суду у справi «Експресу»
Колектив телеканалу ZIK схвильований ситуацією, що склалася з газетою «Експрес» і рішуче засуджує дії влади, спрямовані на підрив засад незалежної журналістики.

Про це йдеться в заяві журналістів ZIKу.

«Кожен працівник медіа-холдингу ZIK готовий підтримати протестні акції, котрі розпочинає редакція газети, цілком розуміючи, що в реаліях, котрі склалися, ми повинні створити єдиний фронт на захист відкритої і чесної журналістики», — сказано в заяві.

«Сьогодні здійснюють тиск на газету «Експрес», завтра закриття може загрожувати будь-якому незалежному ЗМІ, котре прагне виконувати чесно та принципово свою роботу, показувати політиків, держслужбовців, правоохоронців та суддів так, як є насправді, а не так, як вони того хочуть», — попереджають телевізійники

На їхню думку, цілком очевидно, що події навколо «Експресу» — це не просто «наїзд» на окрему газету, а це загроза професійній роботі кожного чесного і неупередженого журналіста.

«Це – спроба позбавити людей права на правду про політиків і чиновників. Ми вимагаємо справедливого суду у справi газети «Експрес»!», — наголошують автори заяви.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 27.01.2012 16:59
Ключові слова: ZIK, суд, ЕкспресУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися