Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


ZIK запустить програму, в якій чиновники вирішуватимуть проблеми людей у прямому ефірі
4 березня на телеканалі «ZIK» стартує інтерактивний проект «Особистий прийом», в якому чиновники вирішуватимуть проблеми людей в прямому ефірі.

Про це розповів генеральний продюсер каналу Дмитро Добродомов, повідомила «Прес-Центр» прес-служба ZIKу.
 
«Під час вирішення власних проблем люди щодня стикаються з бюрократичною тяганиною: пишуть скарги у різноманітні інстанції, збирають стоси потрібних і не дуже довідок, годинами висиджують у чергах без гарантії побачитися віч-на-віч із чиновником, а потрапити на особистий прийом, скажімо до губернатора чи голови облради — це взагалі з області фантастики. Не кажучи вже про формальні відписки, котрі так полюбляють  наші чиновники. Ми ж пропонуємо людям поспілкуватися на ці теми із можновладцями у прямому ефірі – потрапити до них на особистий прийом. Звідси й назва програми», — сказав Добродомов.

Дзвінки бажаючих вирішити проблему телеканал прийматиме за номером (032) 247-34-47. 

Під час наступних випусків програми «Особистий прийом» журналісти готуватимуть сюжети, у яких перевірятимуть вчасність та якість виконання обіцянок чиновників, даних у прямому ефірі.

Телеканал «ZIK» з’явився у медіа просторі 1 вересня 2010 року. Рейтинг телеканалу «ZIK» у січні 2011 року – до 6,57%, з часткою 15,88% (за даними GFK). У тайм слоті 21:00- 24:00 по Львову телеканал «ZIK» впевнено конкурує, та навіть випереджає загальнонаціональні канали.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 17.02.2011 14:07
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися