Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Кміть ризикує втратити посаду губернатора Львівщини, бо не хоче піарити Ющенка — преса

Голова Львівської облдержадміністрації Микола Кміть, який лише півроку як став повноправним керівником області, може позбутися своєї посади через невдоволення Секретаріату Президента його відстороненістю від політики.

 

Про це повідомляє «Високий замок», який симпатизує БЮТ.

 

«Від початку роботи Микола Кміть позиціонував себе як аполітичну особистість, не змінив він цієї лінії поведінки і в подальшому. Хоча, за задумом патронів Кметя, він мав би насамперед поліпшувати в області імідж Президента, а в перспективі опікуватися його виборчою кампанією. Та новий губернатор, схоже, не до кінця зрозумів поставлене завдання», — пише видання.

 

Газета нагадує, що в одній з версій, хто пролобіював кандидатуру Кметя на посаду львівського губернатора, згадувалось прізвище брата Президента — Петра Ющенка.

 

До «провин» Кметя, які можуть призвести до його відставки, «ВЗ» відносить те, що він не організував розміщення на Львівщині біг-бордів з новорічними і різдвяними привітаннями Президента українському народові. «Справа ця, до речі, не з легких, адже кошти на ці бігборди з держбюджету не виділяють. Треба їх «забезпечити», «організувати» або заплатити за них з власної кишені», — зазначається у публікації.

 

Також не на користь Кметя факт суттєвого погіршення соціально-економічного розвитку за 9 місяців 2008 року в області.

 

Крім того, пише газета, відносно губернатора визріває невдоволення серед деяких голів районних держадміністрацій. Вони начебто незадоволені тим, що Кміть вкрай рідко збирає наради за їх участю, не вирішує поточних питань, що назріли в районах.

 

Сам Микола Кміть на своє майбутнє дивиться з оптимізмом. «Жодних розмов про можливе звільнення зі мною ніхто не вів. Я був минулого тижня в Кабміні, розмовляв і з Премєр-міністром, і з посадовцями, і ні про що таке не йшлося. Вказівок встановлювати бігборди мені ніхто не дава», — цитує його слова видання.

 

Як відомо, голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади  Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України.

Категорія: Львів | Опубліковано: 22.01.2009 16:18
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
23.01.2009 Спам
1. скептик [Матеріал]
Коли губернатором був Олійник, постійно ходили чутки, що його от-от звільнять. А він тим часом пропрацював кілька років

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися