Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Найкраще новини у Львові роблять «Прес-тайм» і прес-служба міськради — опитування
Картинка: наша
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Робити новини у Львові найкраще вдається інформаційному агентству «Прес-тайм» та прес-службі міської ради.

 

Про це свідчать результати опитування, яке «Прес-Центр» провів серед своїх відвідувачів.

 

Відповідаючи на запитання «Хто у Львові найкраще робить новини?», більшість відвідувачів сайту вказали на «Прес-тайм» та прес-службу Львівської міської ради. Обидва джерела новин отримали по 24% від загальної кількості голосів.

 

Рівну кількість голосів — по 21% — отримали Захід.Нет і ЗІК.

 

Ще 6% проголосували на користь Львівського порталу.

 

Найменше голосів отримав «Гал-інфо» — 3%.

 

Опитування проводилось з 12 листопада 2008 року по 9 січня 2009 року. Загалом було отримано 33 відповіді. В ході опитування враховувались відповіді лише унікальних відвідувачів (тобто 1 відповідь дорівнювала 1 IP-адресі).

 

З 9 січня «Прес-Центр» пропонує нове опитування — «Хто переможе у газовому протистоянні?». Україна? Росія? Білорусь? Чи ніхто? Відповісти можна безпосередньо на сайті.

Категорія: Львів | Опубліковано: 09.01.2009 12:20
Ключові слова:| Коментарі: 7
Усього коментарів: 7
14.01.2009 Спам
7. РК [Матеріал]
і взагалі, беріть мене на роботу, я багато таких заголовків придумаю) всі читати будуть)

14.01.2009 Спам
6. РК [Матеріал]
ага... бажаю і вам більше радіти)

14.01.2009 Спам
чому Галінфо на останньому місці? Галінфо зе бест!!!!!!!!

13.01.2009 Спам
)) дотепно

про правила. так, є такі правила, інакше чому б я про них згадував. напевно, в кожному інформагенстві є такий посібник, як оформлювати новини. у ньому в т.ч. йдеться і про заголовки - оптимальна кількість знаків у них, порядок побудови, стилістика і тд. правила ці запозичені українськими інформагентствами з досвіду зарубіжних агентств (Франс-Прес, Рейтер тощо) і є загальноприйнятими в Україні

про відвідувачів нижче була вичерпна відповідь.

щодо адекватності оцінки. додаткова інформація лише допомагає розумній людині адекватно оцінити ситуацію. є рейтинги того ж Бігміру, в яких зі згаданих в нашому опитуванні видань лідирують ЗІК і Захід.нет, є наша скромна новина, що, на думку наших відвідувачів, найкраще новини у Львові роблять "Прес-тайм" і прес-служба міськради...

запропонований Вами варіант заголовку дійсно смішний )


13.01.2009 Спам
3. РК [Матеріал]
"Заголовок новини відповідає прийнятим в Україні правилам щодо подачі новин." - а які це такі правила? вони якісь особливі в Україні? і відвідувачі можуть і зовсім не мати відношення до журналістики... тим більше львівської... мені просто здається що хто читає сайти швидко може собі сформувати неадекватну оцінку чи рейтинг агенцій у місті, з вашою допомогою.

Робити новини у Львові найкраще вдається інформаційному агентству «Прес-тайм» та прес-службі міської ради. - ну це ж не жарти...

Найкраще новини у Львові роблять «Прес-тайм» і прес-служба міськради — опитування - заголовок наштовхує на серйозність хоч якусь... в ньому ж не вказано наприклад так "Найкраще новини у Львові роблять «Прес-тайм» і прес-служба міськради - опитування невідомих звичайних користувачів"...

biggrin


12.01.2009 Спам
Шановний (-а) РК,

ми вважаємо, що новина цілком коректна.

Якщо Ви її уважно прочитали, то мали би звернути увагу, що у ній чітко вказано, що опитування проводилося серед відвідувачів сайту «Прес-Центр». Тобто, іншими словами, результати опитування відображають думки наших читачів. На статус соціологічного дослідження або ж експертного опитування ми й не претендували (ймовірно, згодом проведемо з допомогою професійних соціологів ще й таке).

Щодо кількісних показників. Так, в ході опитування було отримано 33 відповіді (бачите, ми нічого не приховали: 33 проголосували – ми так і написали).

Питання селекції новин в журналістиці взагалі є доволі суб’єктивним. Ми вирішили, що така новина (про те, хто, на думку наших відвідувачів, найкраще у Львові робить новини) є цікавою. Заголовок новини відповідає прийнятим в Україні правилам щодо подачі новин.


10.01.2009 Спам
1. РК [Матеріал]
на ваше питання відповіло 33 людини.... чи коректно видавати це як новину, тим більше з таким заголовком? чи може ми не знаємо а ці 33 людини всі експерти медійні, так просвітіть народ.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися