Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Microsoft задали незручне питання про ZIK
Компанія Microsoft не перевіряла, ліцензійне чи піратське програмне забезпечення встановлено на комп’ютерах інформаційного агентства ZIK.

Про це повідомив керівник департаменту з захисту прав інтелектуальної власності «Майкрософт Україна» Юрій Омельченко сьогодні на прес-конференції у Львові, присвяченій впливу комп’ютерного піратства на економіку України та Львівського регіону.

Прес-конференція відбувалась в конференц-залі ZIKу.

Представники Microsoft на ній розповіли, що нещодавно завершили чергову хвилю програми «таємний покупець» за результатами якої встановили, що 37% магазинів комп’ютерної техніки та сервісних центрів у Львові пропонують покупцям встановити на комп’ютери піратське програмне забезпечення (ПЗ) або продають їх вже з встановленою неліцензійною операційною системою.

Традиційно з боку представників комп’ютерного гіганта прозвучали нарікання на великі масштаби використання неліцензійного ПЗ в Україні.

Як повідомив директор по роботі з державними органами «Майкрософт Україна» Владислав Радиш, в Україні 70% ПЗ, яке використовується в органах державної влади, є піратським.

На запитання кореспондента «Українських новин», чи перевіряла Microsoft, яким ПЗ користується ZIK, Юрій Омельченко відповів:

— Тут питання в партнерських відносинах Microsoft і компанії, яка надала приміщення (для проведення прес-конференції. – Прес-Центр). Ми тільки можемо порадити придбати ліцензійне програмне забезпечення — ми не займаємося перевірками. Це не наше завдання».


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 01.02.2011 15:36
Ключові слова:| Коментарі: 3
Усього коментарів: 3
01.02.2011 Спам
З коментарів винглядає, що у ЗІКу піратське ПЗ smile

01.02.2011 Спам
2. цікаво [Матеріал]
а українські новини ліцензійні програми використовує?

01.02.2011 Спам
А ти, певно. Василю, використовуєш "чисте" програмне забезпечення. Фігня якась лиш би вимахнутися...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися