Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


«Енергетика. Енергозбереження. Відновлювальні джерела енергії» — новітні технології

Картинка: ВЦ «Lemberg»

 

 
 
 
 
 
 
 
 
ПРЕС-РЕЛІЗ

10.02.2009        

 
 

З 18 до 20 лютого 2009 року у виставковому центрі «LEMBERG» в рамках Міжнародного Екологічного Форуму «ECO Solutions – новітні технології» пройде міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика. Енергозбереження. Відновлювальні джерела енергії» (організатор – ВЦ «LEMBERG», співорганізатор – Група компаній «Комплексні Технологічні Системи»). Офіційну підтримку заходу надають Львівська ОДА, Львівська МР, державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, Львівська торгово-промислова палата.

 

Обмеженість  запасів  традиційних  паливно-енергетичних  ресурсів висуває  на  перший  план  питання  енергозбереження,  як  одне  з  основних  завдань  сучасної  концепції  розвитку  світової  енергетики  та  енергетики  України  зокрема. З року в рік низька ефективність їх використання та негативний вплив енергетики на довкілля стають усе актуальнішими проблемами. Малоефективні технології та застаріле енергетичне обладнання українських підприємств призводить до того, що енергоємність вітчизняної продукції є вищою порівняно з енергоємністю продукції розвинутих країн. Цей фактор не лише знижує конкурентоспроможність підприємств України на світовому ринку, а й змушує пересічного українця відчувати енергетичну кризу. Змінити  ситуацію  на  краще  можливо  лише  за  рахунок  реалізації  заходів  з  енергозбереження.

 

Як повідомила начальник відділу енергоменеджменту Львівської міської ради, минулого року 2,5 млн. грн. вдалось зекономити Львову на впровадженні заходів з енергоменеджменту. Завдяки інноваційній методиці сформовано унікальну електронну базу даних про використання енергоресурсів у 2006-2008 роках в 520 будівлях бюджетних установ та закладів. Дана база дає можливість аналізувати та прогнозувати витрати і заощадження. Споживання природного газу у 2008 році зменшилось на 11% порівняно з 2006 і на 6% порівняно з 2008 роком.

 

Основною метою міжнародної спеціалізованої виставки «Енергетика. Енергозбереження. Відновлювальні джерела енергії» в рамках Міжнародного Екологічного Форуму «ECO Solutions – новітні технології» є презентація енергозберігаючих технологій, обладнання, проектів та розробок в енергетиці. Впровадження енергоефективних технологій, проведення активної енергозберігаючої політики, використання нетрадиційних поновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива дозволять забезпечити щорічну економію або заміщення енергоресурсів, видобуток та використання яких призводить до погіршення екологічного стану довкілля.

 

У виставці беруть участь провідні українські та зарубіжні компанії які продемонструють сучасні новітні технології та рішення у галузі енергетики, енергозбереження та альтернативної відновлювальної енергетики.

 

В рамках виставки «Енергетика. Енергозбереження. Відновлювальні джерела енергії» передбачена ділова програма, що сприятиме живому спілкуванню фахівців, обміну знаннями, думками, інноваційними ідеями, технологіями та проектами. Актуальні професійні питання розглядатимуться під час міжнародних конференцій: «Енергозбереження: проблеми та шляхи розв’язання» (організатор ВЦ «LEMBERG»), «Сучасні технології мінімізації енергоспоживання. Екологічні та економічні аспекти пасивного будівництва. Відновлювані джерела енергії» (організатор Видавництво «ЕкоІнформ», Інститут пасивного будівництва, ВЦ «LEMBERG») та під час практичних семінарів. Експозиція виставки «Енергетика. Енергозбереження. Відновлювальні джерела енергії» буде територіально об’єднана з експозицією виставки «Комфорт» (Виставкове бюро «ЕкспоБізнесСервіс»).

 

Виставка та ділова частина заходу допоможуть об’єднати зусилля влади, бізнесу, громади, науки і виробництва для впровадження енергоефективних технологій та використання сучасних інструментів для вирішення екологічних проблем України.

 

І як повідомив генеральний директор ВЦ «LEMBERG» Володимир Кордунський, в дні роботи виставки 18-20 лютого з центру Львова буде курсувати безкоштовний маршрут до виставкового центру.

 

 

Додаткову інформацію про заходи виставки та поточні події ви завжди отримаєте в прес-центрі виставкового центру „LEMBERG”.

Контакт: Анастасія Шиманська, pr@lemberg.ua, тел. 8 (032) 255-10-08.

Категорія: Суспільство | Опубліковано: 10.02.2009 12:10
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
05.11.2010 Спам
1. Володимир [Матеріал]
Нова книга "Відновлювальні Джерела Енергії" Р.Титко, В.М. Калініченко дозволяє економити кошти http://www.pdaa.edu.ua/content/книга-відновлювані-джерела-енергії
телефон 067 530 17 60

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися