Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


«Правда для людей» – вустами «Інформатора»!

Логотип конкурсу

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПРЕС-РЕЛІЗ

16.03.2009

 

 

У всеукраїнському конкурсі серед журналістів «Правда для людей» львівський тижневик «Агенції журналістських розслідувань» – газета «Інформатор» – виборола перше місце у номінації за кращу друковану публікацію.

 

Такий конкурс зі споживчої журналістики проходив в Україні вперше. Участь у ньому взяли більш ніж 120 кореспондентів столичних та регіональних видань, які представили на розгляд журі майже 290 робіт. Організаторами спільного проекту виступили Європейський Союз та Програма розвитку ООН разом із Інститутом масової інформації. Змагання серед журналістів мало визначити ті газетні видання, теле- та радіопрограми, які найкраще в Україні висвітлюють питання захисту прав споживачів та проблеми якості товарів і послуг.

 

«Ми дуже ретельно, до кожного речення і слова, вивчали всі журналістські роботи, – каже голова журі Тетяна Лєбєдєва, почесний голова Незалежної асоціації телерадіомовників. – Багато і гаряче сперечалися, але щодо кращої друкованої публікації думка журі була одностайною: переможцем визнати тижневик “Інформатор”».

 

Отож, «золоту нагороду» в конкурсі споживчої журналістики команді газети «Інформатор» урочисто вручив експерт ЄС, доктор Хайнц Вільнат, керівник Департаменту європейського та міжнародного співробітництва Інституту споживчих досліджень «Штіфтунґ Варентест» (Німеччина). Друге місце – і відповідно «срібну нагороду» – здобуло інше авторитетне українське видання, тижневик «Дзеркало тижня». У номінації «за кращий телесюжет чи програму» перше місце дісталося телеканалу «ІCTV», а срібну нагороду виборов телеканал «Інтер».
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 16.03.2009 13:48
Ключові слова:| Коментарі: 4
Усього коментарів: 4
29.03.2009 Спам
4. Зіг Хайль! [Матеріал]
Переможцем став Руслан Орудже

Це якійсь хачь або жид!!! Нічого доброго від них чекати не можна!!!

А чо статую яката тьолка отримує? cool Це вона хач? biggrin


29.03.2009 Спам
3. Іван Петрович [Матеріал]
Важко не погодитись зі смайлом... але поки, поки що biggrin інші газети, ну та й і телебачення по-маленько повертається до "живої" журналістики.

ПиСи. Смайл, а ти випадково не агєнт Інформатора biggrin


20.03.2009 Спам
не знаю, кого там визнали профнепридатним, і чи визнали взагалі. Але Інформатор на сьогодні, вважаю, найцікавіша газета у Львові. Дійсно є що почитати, порівняно з іншими газетами. Новий погляд ще попервах був цікавий, але з"їхав на дрібні розбірки у міській раді (КОМУ ВОНО ТРЕБА?!)

19.03.2009 Спам
1. Маша [Матеріал]
І скромно забули додати - чия газетна стаття виборола перше місце. Переможцем став Руслан Оруджев, якого невдовзі звільнили за "профнепридатність".

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися