Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Україна


Херсонщина кличе «західняків» збирати помідори за 600 грн. в місяць

На сезонні польові роботи Херсонщина зможе прийняти як місцевих, так і західноукраїнських безробітних, яким обіцяє хоч і мінімальну, проте гарантовану зарплатню — 600 гривень на місяць, передає «Німецька хвиля».

 

За словами голови Херсонської облдержадміністрації Бориса Сіленкова, вже за місяць у безробітних з‘явиться можливість працевлаштуватися на сезонні польові роботи.

 

«Ми зможемо через центри зайнятості додатково залучити 700-800 людей. Ближче до червня-липня близько 4 тисяч громадян будуть забезпечені роботою і реальною заробітною платою», — сказав він.

 

Як зазначив губернатор, уже сьогодні до нього телефонують колеги із західноукраїнських областей з проханням знайти вакансії і для їхніх мешканців.

 

Сіленков переконаний, що, у зв’язку з поширенням безробіття на Західній Україні, за можливість попрацювати на полях Херсонщини люди будуть дуже вдячні.

 

У Львівській області, за даними регіонального центру зайнятості, станом на 1 квітня налічується 43,9 тис. безробітних. Зокрема, у березні до служби зайнятості звернулись 5,5 тис. мешканців Львівщини, що на 327 осіб більше, ніж у лютому. На одне вільне робоче місце в області претендують 26 осіб.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 06.04.2009 12:48
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
24.08.2012 Спам
1. Iulia [Матеріал]
I can't hear anhyntig over the sound of how awesome this article is.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися