Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Україна


Ющенко доручив Кмітю терміново перевірити гральні салони

Президент України Віктор Ющенко перед відльотом до Праги дав низку термінових доручень Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у зв'язку з трагічною подією, що сталася 7 травня 2009 року в місті Дніпропетровську, внаслідок якої загинули та постраждали люди. 

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у прес-службі Президента.

 

Глава держави просить невідкладно здійснити разом з органами місцевого самоврядування, територіальними підрозділами прокуратури, МВС, МНС, ДПА відповідні комплексні перевірки дотримання вимог чинного законодавства у роботі розважальних закладів, що функціонують у регіонах.

 

Президент наголошує, що у разі виявлення порушень, особливо в частині, що стосується безпеки людей, необхідно у встановленому порядку невідкладно призупинити їх роботу.

 

Про виконання В.Ющенко просить доповісти у тижневий термін.

 

Також Президент України просить Прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко невідкладно у взаємодії з місцевими адміністраціями та органами місцевого самоврядування утворити комісії та здійснити перевірки додержання гральними закладами правил техніки безпеки і ліцензійних умов. У разі виявлення порушень правил В. Ющенко просить невідкладно вжити заходів до усунення відповідних недоліків та притягнути винних осіб до відповідальності.

 

Одночасно Глава держави звертає увагу Прем'єр-міністра на недостатню реакцію Уряду на його звернення від 8 грудня 2008 року щодо недосконалості чинної нормативно-правової бази регулювання грального бізнесу в Україні та відсутності дієвого контролю з боку держави у цій сфері. Президент просить невідкладно додатково ініціювати перед Верховною Радою України внесення необхідних змін і доповнень до чинного законодавства України.

 

Президент України також пропонує Голові Верховної Ради України В.Литвину невідкладно винести на розгляд Верховної Ради України відповідні законопроекти, спрямовані на вдосконалення ліцензійних умов провадження організаційної діяльності з проведення азартних ігор, посилення відповідальності за їх недотримання, особливо, що стосується питань безпеки.

 

У листі до В.Литвина Президент наголошує, що трагедія у Дніпропетровську зобов'язує владу до вжиття рішучих і невідкладних заходів щодо врегулювання питань функціонування грального бізнесу.

 

Категорія: Україна | Опубліковано: 07.05.2009 13:46
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
24.08.2012 Спам
1. Eric [Матеріал]
Ah yes, neicly put, everyone.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися