Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Директора «Львівських авіаліній» і ще 12 керівників підприємств звільнили за борги по зарплаті

Директори держпідприємств «Львівські авіалінії» та Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут, а також одинадцять керівників комунальних підприємств позбулися своїх посад через борги з виплати зарплати.

 

Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Ярослав Кашуба, передає «Presstime».

 

В усіх випадках ініціатором звільнення виступила облдержадміністрація.

 

«Голова обласної адміністрації наголосив, що там, де керівник не буде справлятися з виплатою або погашенням заборгованості по заробітній платі відповідно до графіку, обласна адміністрація ініціює розірвання з ним контракту перед міністерством, тим яке призначає його на роботу», - повідомив Ярослав Кашуба.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 18.03.2009 18:44
Ключові слова:| Коментарі: 2
Усього коментарів: 2
03.04.2009 Спам
2. ВПІТП [Матеріал]
Державну авіакомпанію "Львівські авіалінії" розкрадають за кришуванням продажних прокурорів (Баганець, Крикливець і К), суддів та ділків Мінтрансзвязку та Державіаадміністрації, віддали на дерибан засланим козачкам, які за безцінь розпродали літаки, масово звильнили неугодних. Жодних конкурсів на посаду ген. директора не було, порушено Постанова КМУ N777 "Про проведення конкурсного відбору керівників державних суб'єктів господарювання". Для боротьби з Вільною профспілкою (бо заважає красти)наймають за рахунок проданих літаків стороніх юристів і платять їм по 5-8 тис. грн за кожен транш. Для відмивання коштів наймають сторонніх бухгалтерів - аудиторів з оплатою 150 грн./година, тобто - 1000 грн./день, за державний кошт проводиться підготовка пілотів на Як-42 зі стороніх осіб для поповнення фахівцями комерційних авіакомпаній. Державне підприємство умисно довели до збитків: за 3 роки борги зросли більше 40 000 000 грн., за рішенням судів стягненнь на 17,5 млн.грн. Не сплачують внесків в пенсійний фонд. Всі кримінальні справи щодо розкрадання майна та коштів закриті корумпованою прокуратурою у змові з керівниками мародерами та аферистами Державіаадміністрації Давидовим і Овчінніковим. Вкрали: - 302000 грн. за фальшивим виконавчим листом в 2007р.;- 7 млн.грн. за завдомо збиткові оренди; - відкривались кримінальні справи щодо розпродажу авіатехніки за заниженими цінами і т.д. Цей дерибан називають: - "забезпечення економічної безпеки держави".vpitp@meta.ua
http://www.aviation.com.ua/forum/viewtopic.php?t=6670

03.04.2009 Спам
1. Сергій [Матеріал]
На ДАП "Львівські авіалінії" нікого не звільнили. Всі сидять на своїх місцях, крадуть і далі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися