Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Прокуратурі не відомо, чи ЛАЗ виплачує працівникам зарплату

Прокуратура Львова не отримувала офіційного підтвердження про те, що Львівський автобусний погашає заборгованість із зарплати своїм працівникам.

 

Про це йдеться у повідомленні львівської прокуратури щодо ходу розслідування кримінальної справи, порушеної відносно директора ТзОВ «ЛАЗи» за невиплату заробітної плати та ухилення від сплати страхових внесків у Пенсійний фонд.

 

«Незважаючи на неодноразовi запевнення, в тому числі у ЗМІ, голови спостережної ради ЗАТ „ЗКТ” (Завод комунального транспорту, з яким афілійоване ТзОВ «ЛАЗи». — «Прес-Центр») Чуркiна I.A. про погашення заборгованостi перед працiвниками та Пенсiйним фондом в рамках розслiдування кримiнальної справи, на даний час прокуратурою не отримано жодного офiцiйного пiдтверджения проведення вказаних виплат, як i не видано підприємством працiвникам довiдок - розрахункових листкiв про заборгованiсть по зарплатi з вiдображенням в них компенсацiйних виплат та суми iндексацiї», — сказано у повідомленні.

 

Прокуратура також констатує, що завод так досі й не виконав зобов’язані, які два місяці тому взяв на себе, коли просив повернути йому затримані правоохоронцями чотири нових автобуси, які з транзитними номерами слідували у Київ для реалізації. Автобуси повернули під письмові гарантії керівництва заводу, що отримані від їх продажу кошти (яких, як зазначає прокуратура, було достатньо для проведення повного розрахунку з працівниками) будуть спрямовані на виплату заборгованості по зарплаті. 

 

«Така поведінка керівництва підприємства та голови спостережної ради, а також отримана інформація щодо розгалуженої системи фінансових махінацій із майном ЛАЗу та створених для цього численних юридичних осіб з метою отримання неконтрольованих прибутків, дає підстави допускати, що слідство має справу із організованим злочинним угрупуванням», — зазначає прокуратура, і додає, що після вивчення цих питань дасть їм належну правову оцінку.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 23.04.2009 17:36
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися