Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Садовий: Постачальникам «Інтермаркету» винен не «Євротек», а Шлапак

Міський голова Львова Андрій Садовий вважає відповідальним за виникнення боргів ТК «Інтермаркет» перед постачальниками колишнього власника компанії Романа Шлапака.

 

Про це Садовий заявив сьогодні на відкритті Весняного ділового Форумі, коли один із представників Асоціації виробників і постачальників запитав його, коли міська влада відреагує на звернення асоціації щодо ситуації довкола «Інтермаркету», повідомила «Прес-Центр» прес-служба Асоціації виробників і постачальників (АВІП).

 

«Постачальники опинилися в слабшій ситуації, а тому міська влада захищатиме слабших», — додав мер.

 

Начальник управління економіки Львівської ОДА Володимир Губицький, який також був на відкритті форуму, сказав, що обласна влада готова хоч завтра провести круглий стіл за участю нових і старих власників «Інтермаркету», представників міської влади, щоб вирішити проблему.

 

«Представники постачальників наголосили, — зазначає прес-служба АВІП, — щоби ці переговори проводились також за участі представників постачальників та преси, оскільки у разі банкрутства «Інтермаркету» постраждають близько 500 підприємтсв, 25 тисяч працівників будуть залишені без роботи, а міський бюджет втратить 20% поступлень, які давали «Інтермаркет» та вказані підприємства».

 

Постачальники також нагадали, що 5 травня закінчується 10-денний термін, який вони дали владі на вирішення їхніх проблем. Далі вони мають намір почати блокувати роботу мережі ТК «Інтермаркет», вдатися до перекриття вулиці Чорновола.

 

Нагадаємо, сьогодні в газеті «Експрес» було опубліковано матеріал, в якому з посиланням на генерального директора «Євротек» Михайла Веселовського повідомляється, що «Євротек» зобов’язується погасити заборгованість перед постачальниками львівської торговельної компанії «Інтермаркет». 

 

За словами постачальників, ТК «Інтермаркет» заборгувала їм близько 170 мільйонів гривень. Як повідомив на прес-конференції 14 квітня голова Асоціації виробників і постачальників (АВІП, нараховує 500 членів) Володимир Яворський, проблеми з оплатою за поставлені товари розпочалися ще півроку тому, а у березні компанія повністю припинила розрахунки.

 

14 квітня АВІП звернулась до правоохоронних органів, Львівської міської ради та Львівської облдержадміністрації з проханням допомогти їм розібратися у ситуації з переуступленням боргів ТзОВ «ТК Інтермаркет» ЗАТ РК «Євротек». Постачальники пригрозили, що розпочнуть масові акції протесту, якщо їм не повернуть борги.

 

За даними Presstime.com.ua, у березні львівський бізнесмен Роман Шлапак продав «Інтермаркет» київській торговельній фірмі «Євротек».

Категорія: Львів | Опубліковано: 24.04.2009 17:10
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
26.04.2009 Спам
1. Ігор [Матеріал]
Наскільки мені відомо, фінансова політика Шлапака була побудована таким чином, що з постачальниками він розраховувався за залишковим принципом - в останню чергу. Крім боргів перед підприємствами у нього маса боргів перед банками, кредити яких він уже давно не обслуговує. Цікаво, а що сам пан Роман каже на все це? Хто винен, що здавалося б такий успішний депутат-бізнесмен вилетів, як кажуть " у трубу"? А починалося все так потужно і красиво - "Арсени", "Барвінки", Леополіс" і т.п.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися