Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


«Євротек» домовилася з постачальниками «Інтермаркету»

ЗАТ Група компаній «Євротек» домовилася з постачальниками «Інтермаркету» про погашення боргів і відновлення співпраці у нормальному режимі.

 

Про це повідомив гендиректор «Євротеку» Михайло Весельський сьогодні на спільній прес-конференції з представниками Асоціації виробників і постачальників, передає «Вголос».

 

За словами Весельського, уже за два тижні у супермаркетах «Арсен» (входять до придбаної «Євротеком» компанії «Інтермаркет») буде відновлено увесь асортимент товарів, який був до загострення конфлікту з постачальниками.

 

«Плануємо протягом двох тижнів закрити весь асортимент», — сказав він.

 

Як було сказано на прес-конференції, згідно з досягнутими домовленостями, «Євротек» перереєстрував на себе частину боргів «Інтермаркету» перед постачальників в сумі 80 млн. грн. і вже погасив 10% з них. Постачальники у свою чергу пообіцяли відновити поставки товарів, як тільки частина боргів поступить на їхні рахунки.

 

Нагадаємо, у березні постачальники «Інтермаркет» відмовилися продовжувати постачання товарів у супермаркети компанії, доки їм не заплатять за уже поставлені товари. За оцінами постачальники, їм заборгували понад 200 млн. гривень.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 03.06.2009 18:12
Ключові слова:| Коментарі: 4
Усього коментарів: 2
15.06.2009 Спам
2. Нати [Матеріал]
хотелось бы, чтобы они и нам заплатили долги за Союз-Лидер! angry

08.06.2009 Спам
1. Артемка Козанков (Kozankov) [Матеріал]
smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися