Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Львові з’явилась нова безкоштовна газета

Фрагмент першої сторінки «5 хвилин – Львів»

 

 
У Львові почала виходити безкоштовна газета «5 хвилин – Львів».

 

Газета має 8 сторінок формату А4. Розповсюджується виключно у Львові. Періодичність виходу: 1 раз на тиждень. Наклад: 15 тисяч примірників.

 

Наповнення «5 хвилин» складається в основному із місцевих новин. Основні розділи: Новини міста, Економіка, Культура, Спорт, Афіша.

 

Впадає у вічі, що у більшості газетних публікацій використано матеріали Інтернет-видання «Об’єктивно» (Obk.lviv.ua). В газеті розміщено також рекламу цього сайту.

 

Засновником «5 хвилин», згідно з вихідними даними, є приватне підприємство «Новий Бізнес». Керівником проекту зазначена Наталія Якименко.

 

Наталія Якименко раніше працювала рекламістом у газеті «15 хвилин – Львів», яка, як відомо, закрилася.

 

У коментарі «Прес-Центру» пані Якименко розповіла, що проект «5 хвилин – Львів» є її приватною ініціативою. Підозри, що газета пов’язана якимось чином із сайтом «Об’єктивно», вона також розвіяла: з «Об’єктивно» друковане видання пов’язує лише співпраця щодо використання журналістських матеріалів.

 

Попри те, що всі попередні спроби видавати у Львові безкоштовну газету закінчувались закриттям видання (ті ж «15 хвилин», «ПРО»), Наталія Якименко сповнена оптимізму. «Якби ми не вважали, що наш проект буде успішним, то ми б його не запускали», — сказала вона.

 

За її розрахунками, «5 хвилин – Львів» вийде на самоокупність за півроку. 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 16.04.2009 13:04
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
24.04.2010 Спам
Два дні тому вперше взяла до рук цю газету. Формат приємний та й обсяг не обтяжує. Єдине, що неприємно здивувало- жахливе зовнішнє оформлення матеріалів,по-моєму, версткою це називають?,невже так тяжко покомбінувати на цю тему, подивіться хоча б які є молодіжні газети, які оформлюють ще студенти, а як гарно "розбиті" матеріали!
а так пропри ту неприємність, я бажаю виданню процвітати!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися