Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


На ЛТБ і УТ-3 «Захід» проведуть телемарафон на тему заробітчанства

Фото: focus.in.ua

 

Телемарафон, присвячений феномену заробітчанства, відбудеться цієї неділі, 10 травня, в ефірі Львівського обласного державного телебачення та на каналі супутникового зв’язку УТ-3 «Захід».

 

Про це «Прес-Центр» повідомив експерт з зовнішніх зв’язків ЗТУ МТС-Україна Володимир Хіцяк.

 

За його словами, цим телемарафоном буде підбито підсумок конкурсу для журналістів на найкраще висвітлення проблеми соціального сирітства, який мобільний оператор оголосив у березні. 

 

У програмі — виступи зірок естради, обговорення проблем соціального сирітства, спілкування з героями журналістських публікацій, нагородження журналістів-переможців.

 

«Вирішення проблеми починається з її озвучення. Тому участь журналістів у висвітленні соціальних негараздів доволі часто є вирішальною. Заробітчани – це не лише інвестиції в економіку. Це й наш біль і про це треба чесно говорити», — прокоментував заступник голови Львівської ОДА з гуманітарної політики Ігор Держко.

 

«Маю надію, що за допомогою цієї акції, професійності журналістів, ми по-новому відкриємо для себе цінність спілкування в сімейному колі, щоби наступне покоління уникнуло помилок сучасників», — додав він.

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 07.05.2009 15:35
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися