Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Суботня пошта» намалювала собі світле майбутнє
Фото: zik.com.ua
Ігор Гулик переконаний, що з газетою все буде Оk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Редакція львівської газети «Суботня пошта» впевнена, що їй вдасться витримати зовнішні несприятливі чинники і виходити увесь 2009 рік.

 

Про це сказано у зверненні головного редактора газети Ігоря Гулика, опублікованому у нинішньому числі «Суботньої пошти».

 

«Із усією відповідальністю головного редактора стверджую: «Пошта» наступного року залишатиметься у звичному форматі, з нинішньою кількістю шпальт (16), з теледодатком у четвер і виходитиме, як і досі, тричі на тиждень. Ми не маємо наміру скорочувати штат журналістів, оскільки вважаємо свою команду найпрофесійнішою», - сказано у зверненні.

 

Гулик зазначає, що в редакцію газети дзвонять читачі і цікавляться «чи слід їм передплачувати нашу газету, чи, може, не варто, оскільки, як видно із загальної ситуації, може статися так, що «Пошта» не виходитиме з вересня 2008-го періодичністю».

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 11.12.2008 16:35
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
18.12.2008 Спам
1. Volinka [Матеріал]
Він може бути переконаний у чому завгодно. Але ж гроші на газету не він дає. Гадаю, інвестор сам визначатиме, коли йому набридне кидати гроші на вітер, особлизо при кризі. То про які гарантії Гулик може говрити??? wacko

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися