Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Львів-ТБ» хоче отримати гроші на участь в конкурсі Нацради

Львівська обласна рада планує виділити 113 тис. гривень для участі телекомпанії «Львів-ТБ» у конкурсі на телерадіочастоти.


Рішення про внесення цього питання в порядок денний сесії ЛОР депутати перийняли на засіданні сесії сьогодні, 23 червня.

 

З пропозицією виділити кошти виступила голова комісії з питань культури, духовного відродження, ЗМІ та туризму Марія Христинич.

 

Голова облради Мирослав Сеник перед голосуванням нагадав, що облрада раніше витратила гроші на встановлення у гірській місцевості ретрансляторів, проте вони не діють, бо у телекомпанії немає ліцензії на частоти.

 

«У цьому році ми кошти (в обласному бюджеті) не закладали, а вони (Нацрада з питань телебачення і радіомовлення) оголосили тендер. Треба взяти участь в цьому тендері», — сказав він.

 

За словами Марії Христинич, конкурс на телерадіочастоти Нацрада з питань телебачення і радіомовлення оголосила у травні, відбутися він має у липні 2009 року.

 

Телекомпанія «Львів-ТБ» — обласне комунальне підприємство, засновником якого є Львівська обласна рада.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 23.06.2009 10:29
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
02.07.2009 Спам
1. журналіст [Матеріал]
surprised Дурні обласні колгоспники усе виділяють на це Львів-ТБ, а Михайло Хуйницький грабає усе до кишені. Нехай його обласні депутати запитають куди подіваються гроші зароблені телекомпанією. Де всі гроші за рекламні та замовні сюжети. А це достатньо велика сума. Якщо депутати не здогадуються де ці кошти то нехай їдуть до Зубри і подивляться хатинку "заслуженого журналіста України".

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися