Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Газета „Високий Замок” опублікувала фейкову новину
Фейкова новина про заборону в Голландії радянського дитячого серіалу „Гостя з майбутнього” потрапила на сторінки львівської газети „Високий Замок”, яку експерти відносять до категорії якісної преси.

Про це повідомив кореспондент „Прес-Центру”.

Замітка під заголовком „Аліса Селезньова образила голландських геїв” вийшла у номері газети за вівторок, 17 липня. У ній переповідається новина, що з’явилась на сайті FogNews і в якій йшлося про те, що місцевий суд Амстердама заборонив показ фантастичної історії про пригоди дівчинки Аліси Селезньової, оскільки цей фільм начебто пропагує сексуальну дискримінацію, оскільки позитивні герої в ньому є гетеросексуалами, а негативні — гомосексуалістами.

Аліса Селезньова образила голландських геїв

FogNews належить до інтернет-ресурсів, що займаються продукуванням фейкових новин. Фейк, як пояснює Lukmore, — це підробка.

Попри це новину про заборону „Гості з майбутнього” передрукували більше сотні інтернет-сайтів, в тому числі Gazeta.ua, Вголос, Sostav.ua, Newsbalt.ru, Trud.ru, Сегодня, Ліга, Полеміка, КИД, 2000, From-Ua, Медіаняня.

Зрештою Ліга, Newsbalt.ru і Trud.ru фейкову новину стерли, "Вголос" замінив її на іншу, а на інших сайтах вона продовжує висіти (станом на 14:00 год. 18 липня 2012 р.).

„Гостя з майбутнього” — радянський дитячий п’ятисерійний телевізійний художній фільм, відзнятий на кіностудії ім. Горького у 1983-1984 рр. кінорежисером Павлом Арсеновим за мотивами фантастичної повісті Кіра Буличова „Сто років тому вперед” (1977). Прем’єра фільму відбулася з 25 по 29 травня 1985 року по Першій програмі ЦТ СРСР у дні весняних шкільних канікул.

Як писав „Прес-Центр”, Львівська міська рада поширила спростування опублікованої на сайті „UaReview” фейкової новини про те, що у Львові вирішили обмежити вживання російської мови.

«Високий Замок», який відзначається консервативністю, останнім з-поміж львівських газет відмовився від колись традиційного для суспільно-політичних газет формату сторінок А2 на користь більш зручнішого для читання формату А3.


Прес-Центр
Категорія: Львів | Опубліковано: 18.07.2012 13:11
Ключові слова: фейк, Аліса Селезньова, гетеросексуали, гомосексуалісти, мелафон, Високий Замок, Гостя з майбутнього| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
18.07.2012 Спам
1. горгулья [Матеріал]
ГАГАГА, ЛОХИИИИ!!!!!!!!!!!! ))))))))))))))))))))))))))))))))

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися