Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Львівське «FM Галичина» отримало 11 радіочастот

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України в конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів визначила переможцем на 11 радіочастот ТОВ «ТРК «Галичина» з проектом радіо «FM Галичина».

 

Про це «Прес-Центр» повідомила програмний директор радіо «FM Галичина» Ірина Сандуляк.

 

За її словами, «Галичина» отримала 11 частот із 12-ти, на які подавала заявки.

 

«Виграли всі, крім Львова», — сказала вона.

 

Частоту у Львові Нацрада «віддала» ТРК "Класик радіо" ("Радіо Рокс Україна"). За неї, окрім згаданих радіостанцій, змагалась також Львівська обласна державна телерадіокомпанія.

 

«Галичина», зокрема, отримала ліцензії на частоти у Стрию, Червонограді, Старому Самборі, Бориславі, Радехові, Бродах, Новому Роздолі, Перемишлянах, Турці і Славську (всі – Львівська область) та Шацьку (Волинська область).

 

Конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів (22 радіочастоти у Львівській області) Нацрада з питань телебачення і радіомовлення оголосила 30 липня.

 

ТОВ «ТРК «Галичина» — львівський мовник, засновниками якого виступають фізичні особи.

Категорія: Львів | Опубліковано: 07.10.2009 18:06
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
21.10.2009 Спам
1. Влад [Матеріал]
У Радивилові на Рівненщині пристойно не ловиться жодна ультракороткохвильова станція, у центрі містечка взагалі "яма". Може, хоч ГАЛИЧИНА забезпечить радіоінформацією, оскільки у її відання потрапили й частоти на Броди, а Радивилів лише за 7 км. Адже у нас і на середніх хвилях - суцільна глушина, навіть російськомовні станції практично не почути (може, хіба вечорами Німецьку хвилю).

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися