Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


«Мегаспорт» не закриють, але зроблять більш екстремальним

«Мегаспорт» не змінить формату, проте відбудеться ребрендинг телеканалу, який завершиться до нового телесезону – весни 2010 року.

 

Про це сказано в офіційному коментарі PR-служби медіагрупи «Інтер» стосовно змін на телеканалі, передає «Телекритика».

 

«Якщо подивитися на сьогоднішній профіль аудиторії каналу, то домінують чоловіки 55+. Не відмовляючись від цього глядача, ми плануємо розширити аудиторію, залучити на канал молодого глядача, а також жінок», — заявляє PR-служба.

 

Олександр Кравцов, який за інформацією «Телекритики» із завтрашнього дня очолить канал, є керівником проекту з ребрендингу. За його словами, «Мегаспорт» стане більш екстремальним, змагально-розважальним.

 

«Ми хочемо показати спорт не лише в його класичному вигляді, але й запропонувати інші яскраві, видовищні змагальні формати», — зазначає він.

 

Як уточнили в PR-службі, частина співробітників «Мегаспорту» залишається працювати на каналі, частині запропонують «нові можливості» в рамках групи «Інтер або ж компенсацію згідно з чинним законодавством.

 

Нагадаємо, раніше припускалось, що «Мегаспорт» можуть закрити

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 26.10.2009 18:35
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
28.10.2009 Спам
1. Глядач [Матеріал]
Мегаспорт остаточно вмер. Шкода. Був хорошим спортивним каналом, до того як його прибрав до рук Інтер. Для чого купувати канал і доводити його до ручки?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися