Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


На журфаці університету Франка «прикололися» із заступника декана
Днями невідомі, ймовірно студенти, «прикололися» із заступника декана факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка, причепивши до дверей його кабінету зображення «Веселого Роджера».

Про це «Прес-Центру» стало відомо від однієї зі студенток ЛНУ Франка.

На підтвердження своїх слів вона надіслала фотографію, очевидно, зроблену камерою на мобільному телефоні.

«Ось що висіло останніми днями на дверях кабінету Лубковича. Розвеселило навіть студентів, які здавали в нього іспит :)», - зазначила студентка.

Табличка на кабінеті Ігоря Лубковича

На фотографії видно двері з табличкою «Заступники декана». Подібні таблички висять на дверях кабінетів у новому корпусі факультету журналістики, що знаходиться на вул. Генерала Чупринки.  

Нижче під табличкою розміщено зображення із піратською символікою - череп людини і перехрещені кості (у даному випадку дві абордажні шаблі) на чорному тлі. Угорі над черепом підпис «прохання не турбувати», внизу під шаблями ще один підпис – «І.М. Лубковича».

Швидше за все, зображення надруковане на звичайному аркуші паперу формату А4.

За словами голови Студентської ради факультету журналістики Івана Пикуса, воно провисіло на дверях кабінету дві-три години.


Ігор Маркіянович Лубкович
Ігор Маркіянович Лубкович багато років присвятив викладацькій роботі в стінах Львівського національного університету Івана Франка. Зрештою став доцентом кафедри української преси. Певний час обіймав посаду декана факультету масової комунікації та інформаційних технологій Рівненського міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. Степана Дем’янюка. Відтак, повернувшись до Львова, став заступником декана журфаку ЛНУ ім. І.Франка.

Серед студентів Ігор Лубкович відомий як принципова і жорстка людина з доволі неординарним характером.«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 17.01.2012 14:01
Ключові слова: Ігор Лубкович, Веселий Роджер, журфак| Коментарі: 26
Усього коментарів: 251 2 3 »
01.09.2012 Спам
25. Міss X from Rivne [Матеріал]
До вищезгаданих помилок хочу додати неправильність написання назви вишу."МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука" - а не хто-зна якого Дем'янюка

03.02.2012 Спам
24. Алінко [Матеріал]
Який жах!)) Васю, тримайся!;)) Прикро, що невдовзі у журналістику прийдуть ці серйозні, позбавлені почуття гумору студенти журфаку cool А може, і не прийдуть, бо з таким рівнем освіти і розвитком сірих клітинок їм важко буде влаштуватися у ЗМІ. Я таких, до прикладу, на практику не візьму))) Ігоре Маркіяновичу, важка у Вас робота)

20.01.2012 Спам
23. Сергій Гарасимчук [Матеріал]
Не розумію я цього. Особисто Я, побачивши цей малюнок,зайшов в деканат з посмішкою. Навіщо студентські розіграші перетворювати в проблему, ще й з такою дискусією.

А тепер хочу звернутись до Студента(20-тий пост).
Пані Сербенська збожеволіла б, прочитавши ваш допис. Ви випрявляєте помилки,не слідкуючи за тим,що пишете ви.
Наприклад:
Хочу звернути вашу увагу на статті про Ігора Любковича.(Лубковича) Як можна вчитись на журфаці,роблячи такі помилки. Це, як мінімум, непрофесійно!!!
Річ втім, що значана частина вашого матеріалу не відповідає дійсності, а викликає лише обурення. ( річ в тім, значана)

Незважаючина те,що ви спілкуєтесь в інтернеті , перевіряйте те, що ви написали.

Хто писав цу статтю, зовсім не грамотна людина і дуже печально,якшо вона навчається чи навчалася у нас на факультеті так і нічого не здобула, окрім того як поширювати чутки на факультеті.( Хто написав(а не "хто писав"), печально( як можна було вжити ТАКЕ слово?!!!!!! Це ПЕЧАЛЬНО:)))

Автора фото легко ВИЯСНИТИ( з'ясувати).

В коментарі згадується , що це фото висіло останніми днями, хоча насправді воно висіло 2-3 години. Це бачили декілька студентів, і зовсім не ті, що здавали іспит (неправдива інформація - я здавав іспит, та й частина моєї групи теж).

Останній абзац,вражає((((
Цитую:
"Серед студентів Ігор Лубкович відомий як принципова і жорстка людина з доволі неординарним характером". - Звідки Ви це знаєте, ви ж не опитували студентів , не проводили соціологічне дослідження, це всього лише, ваші оціночні судження.( з цим згоден. Лубкович-нормальний "дядько")

Моя Вам порада і прохання, зніміть цей матеріал ,або принаймі спрастуйте йогго бо це неподобство. ( спрАстуйте йогГо sad )
І якщо ви цього не зробите, ми (студенти) Вам покажимо, як ми ставимось до Ігоря Маркіяновича Любковича. (покажЕмо)

18.01.2012 Спам
22. студентка журфаку [Матеріал]
яка прикрість, старі і бувші, що Ви заздрите молодим! щодо того, що чекає мене, то явно не якийсь невідомий нікому сайт, на якому нема нічого цікавого для читання. хоча правду казали, що Ви отримали відвідувачів і рейтинг за останні 2 дні. смішно, що Ви переходите на особистості. Щодо CNN, BBC, а ВИ там працювали? ха-ха-ха))) через кілька років про це поговоримо, успіхів Вам і прогресу у роботі над сайтом чи де Ви там працюєте) надзвичайна престижна посада) сподіваюсь, що такого щастя в мене ніколи не буде))

18.01.2012 Спам
21. немаімя [Матеріал]
для чого таке публікувати? Це не ЗМІ, а гімно з таким брудом.
angry Ну ганяє він студентів, але що гірше - забити на всіх, як це роблять всі викладачі журфаку, чи дати якесь зелене поняття про соціологію???? тупієм тупієм..

18.01.2012 Спам
"Старий і бувший" - респект smile Мене теж до глибини душі вразило влучне, сміливе і доречне запитання студентки - ДЕ ПРОБЛЕМАТИКА ВАШОГО МАТЕРІАЛУ?!!

Люди, я закінчив факультет 15 років тому, і бачу, що там мало що змінилося biggrin Лубкович - нормальний дядько, може і має якісь мухи, як і більшість з нас, але не більше. А от реакція "студентів", "студенток" і "журналістів"... Лишається, хіба руками розвести... Василь написав замітку на ресурсі про журналістів про цікавий випадок, пов'язаний з журналістами - в чому проблема? Яка проблематика? Це НОВИНА. Може і малозначуща, але новина. А от ви своєю реакцією перетворюєте її на СКАНДАЛ smile

18.01.2012 Спам
19. Василь Хомин [Матеріал]
2 Старий і бувший:

Та, старий, фофудья так фофудья :))

До речі, всім дякую за активність! Правда, тут чимало коментів з однієї ІРшки, але то таке smile Заходьте ще!

18.01.2012 Спам
18. Старий і бувший [Матеріал]
"Де проблематика Вашого матеріалу" - ось воно майбутнє української журналістики. Студентко, я вами горджуся:) Бібісі, сіенени та інші файненшиалтаймзи вже бються між собою, щоб отримати такого кваліфікованого журналіста і не можуть дочекати закічення вами славного львівського журфаку.

А тобі, Ваислю, справді, має бути соромно, де ж проблематика матеріалу?:), фофудья якась, а не журналістика:))))

18.01.2012 Спам
17. Іра [Матеріал]
Які тут усі нудно-серйозні! Матеріал не претендує на аналітичну статтю! А п. Лубкович має втішатися зі своєї популярності. Мудрі політики сміються над своїми карикатурами чи анекдотами і це лише додає їм авторитету. Не бачу нічого образливого ні у приколі, ні у матеріалі. А ось реакція на нього - дивує.

18.01.2012 Спам
16. студентка журфаку [Матеріал]
якщо на то пішло, то не вражУють, а вражАють.
"не дивися на скалку в очі ближнього свого, у своєму колоди не бачачи "

1-10 11-20 21-25
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися