Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Олег Слюсарчук – про новий дизайн «Львівської газети»: «Ми перейдемо на євроформат»
Газетний дизайнер Олег Слюсарчук розповів «Прес-Центру» про особливості нового дизайну «Львівської газети».

«Від останньої кардинальної зміни дизайну «Львівської газети» минуло 3 роки.  Тоді, як, зрештою і зараз, основним у моїй роботі над оновленням  видання  було бачення нового власника щодо зміщення напрямків менеджменту газети.  Ретельне переосмислення дизайну видання маркетологами було визначено пріоритетним, тому обидва дизайни в першу чергу були орієнтовані на відповідність потреб менеджменту.

У першому варіанті змінився формат з А2 на А3, з’явилися «активні» колонтитули, але зміна стосувалася лише зовнішнього вигляду, cам спосіб виготовлення газети залишався традиційним.

У цьому варіанті дизайну ми відкинули архаїчний Adobe Pagemaker і перейдемо на виготовлення газети у Adobe InDesign CS5. Він дає можливість дизайнеру розвернутися «на всі 100», забути про технічні дрібниці, зокрема у роботі з текстом, і вивільнити час для ретельнішого підходу до оформлення, підбору ілюстрацій, виготовлення інфографіки.

У новому дизайні «ЛГ» перш за все кидається у вічі заміна традиційного червоного кольору на інший колір. З’явиться можливість подачі цілого тематичного розвороту, а не посторінкової верстки. Головна мета дизайну – залишитися класичною газетою, із класичним поданням матеріалу, використовуючи сучасні здобутки візуальної журналістики, наприклад інфографіки.

Щодо технічних змін, ми перейдемо на євроформат – буде шість колонок, змінимо основну гарнітуру, замінимо головкові та допоміжні шрифти на сучасніші (формату Open Type), що оперують набором можливостей, які значно урізноманітнюють роботу дизайнеру, тільки товщина цих шрифтів має п’ять позицій»

Як повідомляв Press-centre.com.ua, на початку 2011 року «Львівська газета» вийде в оновленому дизайні.


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 05.11.2010 14:35
Ключові слова:| Коментарі: 4
Усього коментарів: 4
22.11.2010 Спам
4. just [Матеріал]
Спокійно. Ситуація у "Львівській" була справді не найкращою. Дизайн то ще далеко не все. Але про все детальніше з Нового року.

15.11.2010 Спам
3. читач [Матеріал]
львівську газету вже ніщо не врятує...міняти дизайн при такому змісті - все одно що коників з г.... ліпити)))

11.11.2010 Спам
2. Слюсарчук [Матеріал]
Підкажіть мені яким чином я ьи міг на це вплинути

05.11.2010 Спам
1. львів'янка [Матеріал]
Керівництво ЛГ і дизайнер О.Слюсарчук вважають, якщо змінити дезігн газети, вона стане успішнішою? Так, фантик у цукерочці важливий, але й сама цукерка має значення. Може, варто склад авторів збільшити (не забуваючи при цьому про якість, звичайно)? А то нині газету пишуть два з половиною автори.....

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися