Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Культура


Перший міжнародний містичний інтернет серіал - Переворот | Overturn
ПРЕС-РЕЛІЗ
21.04.2011


Розгадай секрет Перевороту. У Києві знімається містичний інтернет-серіал. Проект націлений на світову аудиторію завдяки інтернаціональному акторському складу і дуже непередбачуваного сюжету.

З акторським складом зібраним із представників України, Америки, Австралії, Італії, Данії, Росії, Нігерії та В'єтнаму, Переворот (Overturn) - це перший міжнародний інтернет серіал. Мікс наукової фантастики і містики, проект знімається в Києві на англійській мові.

В основі Перевороту глобальна загадка, яку глядачі будуть розкривати протягом усього серіалу. В центрі історії молодий американець Крістофер Гейбріел, який страждає від постійних кошмарів. Ці сни почалися в дитинстві і все своє життя Крістофер намагається зрозуміти причину недуги, але ні лікарі, ні книги не дають відповідей.

Несподівано, невідома група людей з різних країн викрадає його і проводить над ним ряд дивних і жорстоких експериментів. Спочатку йомуздається, що один з його кошмарів збувся, але поступово Крістофер починає розуміти, що ці люди знають щось важливе про нього. Він також відчуває, що в ньому самому щось змінюється. Але він ще не знає, що він ніколи не повернеться до свого звичайного життя, тому що його справжнє життя тільки починається.

Роль Крістофера виконує актор Джон Деріл (John Deryl). Він також є сценаристом, режисером і продюсером серіалу. Перший сезон складається з п'яти епізодів. Переглянути їх м ожна з українськими або російськими субтитрами на офіційному сайті http://www.overturnseries.com


Гавриїл Александров,
Прес-агент інтернет-серіалу «Переворот»
gavriilalexandrov@gmail.com
Категорія: Культура | Опубліковано: 21.04.2011 14:50
Ключові слова: інтернет-серіал, Київ, Overturn, переворот| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
11.12.2011 Спам
1. Loradae [Матеріал]
More posts of this quiatly. Not the usual c***, please

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися