Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Роман Заяць йде з радіо «FM Галичина»
Роман Заяць залишає посаду директора радіо «FM Галичина».

Про це повідомляється у прес-релізі радіостанції, який надійшов у розпорядження «Прес-Центру».

Зміна керівництва у січні 2012-го була запланована, зазначено в ньому.

«Стратегічні завдання, які ставилися переді мною, полягали, в першу чергу, у максимально швидких ефірних змінах на радіо, які надалі мали б забезпечити добру фінансову динаміку компанії. Задля цього було переформатовано радіомережу з цілком визначеним регіоном мовлення – Галичина. За кілька місяців ми докорінно змінили стиль радіо, стартувавши на початку літа з проектом галицького файного радіо. Упродовж другої половини 2011 року шліфували контент і під завісу року зафіксували нову концепцію радіо промо-кампанією», — прокоментував кадрові зміни сам Роман Заяць.

«Дослідження підтвердили, що нова форма радіо припала слухачам до смаку, є значні кількісні зміни аудиторії і, що найважливіше, ці зміни мають відображення у розширенні кола замовників реклами в ефірі радіо. Тому вважаю, свою місію вичерпаною, хоча роботи над розбудовую мережі ще триватимуть», - додав він.

Голова зборів учасників радіо FM «Галичина», Володимир Співак, у свою чергу, заявив: «Ми задоволені змінами. Радіо здобуло аудиторію, а нова концепція забезпечила поліпшення фінансових показників. Тепер перспективною вважаємо розбудову радіомережі на весь Захід України. Що ж до особи Романа Заяця, то «FM Галичина» активно співпрацюватиме з його компанією MJoy Radio на інших технологічних засадах».

Новим директором «FM Галичина» стане Олександра Гнатик, яка досі виконувала обов’язки комерційного директора радіо.

За словами Гнатик, вона розвиватиме концепцію свого попередника, однак планує дещо підкоригувати контент, зокрема збагатити тематичне різноманіття.

«Потенційно нашими слухачами мали б стати не тільки ті, хто любить музику, гостре слово, але й суспільно свідомі громадяни, яким небайдужа політика, бізнес, ІТ-технології, мандри. Це вже царина контенту», - сказала новий директор радіо FM «Галичина».

Що ж до фінансових показників, то Олександра Гнатик каже, що тут їй стане в нагоді досвід праці на посаді комерційного директора.

«FM Галичина» – найбільша музично-розважальна радіомережа Західної України. Розпочала мовлення наприкінці 2010 року. Передавачі розміщені в 14 містах, у тому числі у Львові, Тернополі, Луцьку, Шацьку та Славському. Особливість: радіо з галицьким характером, гумором, численними конкурсами, присутністю відомих гостей в ефірі. Слухачі – мешканці Західної України віком 30-55 років. Сукупна аудиторія – понад 1 млн. осіб. Гасло радіостанції: «Файне радіо».

Як повідомляв «Прес-Центр», наприкінці 2011-го Роман Заяць отримав звання «Герой року», за результатами рейтингу, який підготувало інтернет-видання «Вголос».

«FM Галичину» Заяць очолив навесні 2011-го.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 16.01.2012 16:22
Ключові слова: файне радіо, FM Галичина, Олександра Гнатик, кадри, Роман Заяць| Коментарі: 2
Усього коментарів: 2
16.01.2012 Спам
Колеги!

Коментарі образливого змісту нещадно видалятимемо.

Якщо є бажання покритикувати, робіть це культурно.

16.01.2012 Спам
1. 2222 [Матеріал]
а хто така, ця гнатик? хтось про неї шось знає

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися