Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Сенсаційні подробиці суду з «Експресом»
«Телекритика» опублікувала подробиці справи, яка, як пишуть, стала причиною протесту з боку редакції газети «Експрес».

Пропонуємо читачам «Прес-Центру» ознайомитись з інформацією, яку дістали наші київські колеги:

«Як вдалося з'ясувати «Телекритиці» в Єдиному державному реєстрі судових рішень, судячи з рішення суду, мова йде про господарський конфлікт засновників видання. Адже 21 грудня Господарський суд Львівської області (суддя Тетяна Костів) завершив розгляд справи за позовом фізичної особи, ім'я якої суд не розголошує, до ТОВ «Видавнича група "Супердрук"» (за даними Господарського суду Львівської області, ця компанія є правонаступником ТОВ «Видавнича група "Експрес"» - колишнього видавця «Експресу»). Третіми сторонами в справі був нинішній видавець газети «Експрес» - ТОВ «Експрес медіа груп», а також засновники ТОВ «Видавнича група "Супердрук"» - певна фізична особа та ТОВ «Правобережна інформаційна компанія».

Як ідеться в рішенні суду, позивач - фізична особа, якій належить 22,85% статутного капіталу ТОВ «Видавнича група "Супердрук"», оскаржував рішення загальних зборів учасників цього товариства від 27.08.2010, на якому, зокрема, було вирішено виділити з ТОВ «Видавнича група "Супердрук"» юридичну особу - ТОВ «Системи друку та доставки». У цих зборах брали участь лише двоє учасників товариства - ТОВ «Правобережна інформаційна компанія» та ще одна фізична особа. Позивача на зборах не було, оскільки перед тим рішенням загальних зборів від 18.06.2010 його було виключено з учасників товариства. Однак він оскаржив це рішення в суді, виграв справу і наразі знову є учасником товариства.

Господарський суд задовольнив позов повністю. Таким чином рішення загальних зборів про виділення з ТОВ «Видавнича група "Супердрук"» юридичної особи ТОВ «Системи друку та доставки» визнано недійсним.»


«Телекритика» попросила головного редактора «Експресу» Ігоря Починка прокоментувати цю інформацію, на що він відповів, що юридичні деталі судової справи є суто технічними і лише засобом тиску на газету.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 27.01.2012 17:18
Ключові слова: Ігор Починок, Супердрук, Системи друку та доставки, Телекритика, суд, Експрес, Правобережна інформаційна компанія| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
27.01.2012 Спам
1. хехе [Матеріал]
cry і шо виходить шо то всього лиш і справді господарські розбірки?
ух як не файно прикриватися "свободою слова"

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися