Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Львові дадуть оцінку «заказухам» в українських ЗМІ під час виборів
29 січня у Львові Інститут Масової Інформації в партнерстві з Центром "Журналістський правозахист” проведе круглий стіл для журналістів та представників громадського сектору «Замовні матеріали в українських ЗМІ: моніторинг та правова оцінка».

Про це «Прес-Центр» повідомили організатори круглого столу.

В ході круглого столу буде оприлюднена динаміка зростання кількості замовних матеріалів в львівській пресі та загальноукраїнських виданнях в ході виборів-2010.

Учасники круглого столу: Микола Савельєв (Центр "Журналістський правозахист”) , Вікторія Сюмар (виконавчий директор ІМІ), Отар Довженко (ГО «Телекритика») Роман Головенко (медіа-юрист), Олена Голуб (менеджер проекту моніторингу, ІМІ).

Захід відбудеться в рамках проекту «Моніторинг дотримання журналістських стандартів та підвищення медіаграмотності широкого кола українських громадян» за підтримки громадської організації Internews Network «У-Медіа».

Адреса, за якою відбуватиметься круглий стіл: м. Львів, пл Ринок, 15, 3-ій поверх, конференц - зал інформагенства ZAXID.NET, початок о 12.00 годині.
Категорія: Львів | Опубліковано: 27.01.2010 10:42
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
28.01.2010 Спам
1. гість [Матеріал]
Та що ж це робиться! Як о цей Савельєв, він же редактор Комунальної газети "Ратуша", може оцінювати "заказухи". Мені відомо 100% що це й вуйко тільки від одного з кандидатів у президенти у першому турів виборів отримав більше 20 тис грн. і він буде тут говорити і розказувати Сорномно має бути. Але ж де там, гроші не смердять, правда?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися