Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Львові програма «Хто тут живе?» популярніша за «Маргошу» та «Інтерни»
У жовтні телеканал "ZIK” у прайм-таймі (21.00 – 24.00) бив рейтинги найпопулярніших центральних каналів.

Про це свідчать дослідження компанії GfK Ukraine, повідомляє телеканал на своєму сайті.

Зокрема, найпопулярнішою серед львів’ян є програма журналістських розслідувань «Хто тут живе?» з ведучим Дмитром Добродомовим, що транслюється щосереди о 21:30 в прямому ефірі телеканалу "ZIK”. Її середній рейтинг у жовтні становив 6,05%, із часткою глядачів – 14,99% (а це – кожен сьомий глядач).

Зокрема, випуск «Хто тут живе?» за 27 жовтня мала середній рейтинг 7,81% і поступилася в уподобаннях глядачів лише телесеріалу «Серафима прекрасна» (7,92%) на каналі «Інтер» всього лиш на 0,11%.

У найконкурентніший час (21.45 – 23.45) 27 жовтня телеканал "ZIK” увійшов до п’ятірки найулюбленіших серед львів’ян телеканалів (друге місце), випереджаючи при цьому загальнонаціональні канали: «1+1» із серіалами «Маргоша» (7,08%) та «Інтерни» (7,26%),   «Новий канал» із серіалом «Відчайдушні домогосподарки» (5,94%), програмою «Зроби мені смішно» (5,50%) та серіалом «Вороніни» (4,48%), «ICTV» з телесеріалом «Військова розвідка» (2,84%). На піках рейтинг програми «Хто тут живе?» перевищив позначку в 10%, а частка глядацької аудиторії – 23% (а це майже кожен четвертий глядач у Львові), що стало абсолютним рекордом для регіональних телеканалів. Загалом кількість глядачів програми «Хто тут живе?» на телеканалі «ZIK» усього за місяць зросла аж на 40%, що теж є своєрідним рекордом навіть для національних телеканалів.

Окрім програми «Хто тут живе?» телеканал "ZIK” транслює й інші власні авторські програми («ПРАВОкація», «Книга скарг і пропозицій», «Прямим текстом», «По живому» та «Доміно»), котрі вже встигли сформувати постійне коло телеглядачів, і чий рейтинг є в межах 3-6 %, що теж є неабияким досягненням в українському телепросторі, адже чи не вперше регіональний канал на рівних змагається із загальноукраїнськими телеканалами за прихильність львівської аудиторії.

Довідка:

GfK Ukraine проводить вимірювання ТБ аудиторії України з 2003 року. У ТБ-панелі беруть участь 2540 домогосподарств (більше ніж 6000 глядачів віком від 4 років і старші).Телевізори телеглядачів, що беруть участь в дослідженні, під’єднані до спеціальних пристроїв (піплметрів). Вони реєструють перегляд телевізійних програм із точністю до секунди (вимірювання проводиться постійно – протягом 24 годин щодня). GfK Ukraine гарантує високі стандарти проведення медіа-досліджень в Україні.


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 11.11.2010 20:12
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
11.11.2010 Спам
Вась, ну шо за заказуха? Тобі ж навіть бабла за це не заплатили((
Який в дупі зік, яка маргоша? В половини львова канал ваащє не тягне....

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися