Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Високий Замок» відмовився від традиційного формату сторінок
Віднині львівська газета «Високий Замок» виходитиме на сторінках удвічі меншого формату, ніж дотепер — А3 замість А2.

Про це повідомила головний редактор «ВЗ» Наталія Балюк сьогодні, 21 квітня, в ранковій програмі «Вже ранок» на 12 каналі Львівського телебачення.

«Високий Замок», який відзначається консервативністю, останнім з-поміж львівських газет відмовився від колись традиційного для суспільно-політичних газет формату А2.

Як пояснила Наталія Балюк, формат змінили на менший, щоб зробити газету зручнішою для сучасного споживача, який має не так багато часу на читання преси, як раніше.

«Газета має бути швидкою, мобільною, бо люди не мають часу. Читати газету — це робота, і людина на неї приділяє максимум 7 хвилин», — сказала вона.

Зміниться, за її словами, і стиль подачі матеріалів. У «ВЗ» вирішили писати коротко і влучно. «Словам має бути тісно, а думкам — широко», — зазначила головред, додавши, що великі за обсягом статті, які б хороші вони не були, відлякують читача.

Також Балюк повідомила, що «Високий Замок» розширить перелік висвітлюваних тем. Зокрема, в газеті з’являться рубрики «Стиль життя», «Тварини», «Смакота», що, на її думку, дозволить розширити аудиторію читачів видання.

Оновлений «Високий Замок» має 32 сторінки (принаймні четверговий номер).

*

Відтепер новини з «Прес-Центру» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 21.04.2011 11:35
Ключові слова: газета, Високий Замок, А3, формат сторінок| Коментарі: 2
Усього коментарів: 2
21.04.2011 Спам
2цвіркун: сорі, 32 сторінки

21.04.2011 Спам
1. цвіркун [Матеріал]
Як це 34 сторінки?! smile 34 / 4 = 8.5 smile Непорядок! Газета має складатися з 8 або 9 аркушів А2, зігнутих вполовину. Хіба всередину вставляють одинокий аркуш А3 :))))

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися