Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Влада


ВО «Свобода» за східноєвропейське партнерство!
ПРЕС-РЕЛІЗ
31.03.2011


В рамках програми східноєвропейського партнерства, що передбачає тісну співпрацю із країнами Східної Європи, окрім Росії, представники ВО «Свобода» Андріян Гутник та Андрій Хомицький були запрошені до столиці Європарламенту.

У Брюселі на протязі двох днів вони знайомились з різними проектами співробітництва. Зустрічались з послом України в Бельгії Ігором Долговим та обговорювали умови співпраці, залучення бельгійських інвестицій, створення спільних проектів. Також спілкувались з головою об’єднання українців в Бельгії.


Андріян Гутник (справа) та Андрій Хомицький обговорили у Брюселі питання співпраці


Свободівець, голова постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища, Андріян Гутник відзначив, що: «Цей візит обов’язково повинен мати практичне продовження. Співпраця в рамках даної програми повинна стати одним з пріоритетних напрямків діяльності та розвитку нашого міста. В рамках програми «Східноєвропейського партнерства» Європейський Союз передбачає у 2011, 2012, 2013 рр. виділити на розвиток Західних областей мільйони євро, які будуть спрямовані на підтримку соціальних та економічних проектів у Західному регіоні України. Тому вважаю, що наша виконавча влада повинна готувати документи для Європарламенту, вигравати гранти та отримувати додаткові інвестиції, тим паче до Євро -2012».

Голова комісії з економічних питань, свободівець Андрій Хомицький в свою чергу зазначив, що: «Ця поїздка була важливою, адже вона дозволяє використати механізм залучення коштів Європейського Союзу для потреб України, зокрема м. Львова. Надзвичайно важливим є передбачення у структурі ЛМР відділу, який би займався розробленням проектів для отримання грантів ЄС по східноєвропейському партнерству, адже це відкриває для нас великі можливості щодо фінансового забезпечення розвитку м. Львова».
Категорія: Влада | Опубліковано: 31.03.2011 10:43
Ключові слова: Брюсель, Андріян Гутник, Свобода, Андрій Хомицький| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
24.08.2012 Спам
1. Heru [Матеріал]
A proovcavite insight! Just what we need!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися