Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Журфаку ЛНУ ім. І.Франка вдвічі скоротили держзамовлення
Міністерство освіти вдвічі скоротило державне замовлення для факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Відтак, цього року на факультеті є 30 бюджетних місць для студентів денної форми навчання та лише 5 для заочників.

Про це в коментарі «Гал-інфо» розповів декан факультету журналістики Михайло Присяжний.

«Нам прикро, що так сталося, адже наш факультет – найстаріший з усіх факультетів журналістики в Україні. Більшість журналістів є або нашими випускниками, або київського Інституту журналістики. Ми маємо свої традиції, у нас 5 кафедр, десять професорів», — додав Михайло Присяжний.

За словами декана, абітурієнти уже подали понад 400 заяв для вступу на факультет журналістики. Всього ж разом з платниками на навчання зможуть взяти 150 студентів. Тобто, конкурс уже майже досягнув трьох осіб на місце, а що стосується «бюджетників», то він, практично, доходить до 15 осіб на місце.

«Серед абітурієнтів є такі, що отримали високі бали під час ЗНО, і ми б дуже хотіли, щоб вони стали нашими студентами», – каже декан.

Водночас Михайло Присяжний зауважив, що відділенню журналістики у «Львівській політехніці», яке існує лише рік, бюджетних місць додали.

Попри скорочення кількості державного замовлення, запевнив декан, викладачів факультету цього року скорочувати не будуть.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 12.07.2011 19:53
Ключові слова: Михайло Присяжний, Львівська політехніка, держзамовлення, факультет журналістики, ЛНУ ім.І.Франка| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
14.07.2011 Спам
1. мері [Матеріал]
Давно пора скорочувати держзамовлення на журналістів, та й кількість платників пасувало б обмежити також до 30. Колеги-журналісти та це брєд, що щороку у світ виходить майже 200 журналістів тільки з ЛНУ. З нашого потоку журналістами працює максимум 30-40 випускників, всі решта розійшлися хто куди, від базарів до менеджерів турфірм. Нехай краще тих 30 журналістів навчають за справді європейськими стандартами, а не розказують вічні істини лосезнавства. Практиканти приходять з універу настільки бездупльові, що просто жах, не мають уявлення про те, як і що писати, зато понтів...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися