Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Журнал «Щедрику-Ведрику» у Львові не пройшов
Жодна зі шкіл Львова не передплатила скандально відомий журнал «Щедрику-Ведрику».

Про це повідомив в.о. начальника управління освіти Львівської міської ради Володимир Огура, передає «Zaxid.net».

«У всіх шкіл є одностайна позиція щодо цього видання і його наповнення. Освітяни одразу прочитали, адже не довелося читати поміж рядків, образливі слова, які подаються в даному випадку про галичан», — сказав він.

Огура також повідомив, що передплату цього журналу львівським школам намагались нав’язати в обхід профільного міського управління.

«Поза компетенцією, поза вертикаллю галузі освіти, попри управління, відділи освіти, прямо на керівника навчального закладу приходить лист. У нас є інформація, що таких листів прийшло 69. Це дуже цікава схема», — сказав він.

«Якщо б подібного листа, наприклад, прислали в управління освіти, то управління, як уповноважений орган, може зупинити цього листа і нижче він не піде. Якщо це робити, звертаючись напряму в начальні заклади, насправді є ризик того, що у випадку одного з п’яти це спрацює», — додав чиновник.

Як повідомляв «Прес-Центр», мер Львова доручив управлінню освіти вивчити ситуацію з передплатою журналу «Щедрику-Ведрику».

В одному з номерів журналу було опубліковано статтю про Галичину, де відносно галичан було використано характеристики, які можна розцінити як образливі.

Громадське об’єднання «Самопоміч» обурила ця стаття і те, що журнал, в якому вона вийшла, Міносвіти рекомендувало для передплати у школах Львова.

Редактор «Щедрику-Ведрику» Олександр Блюхер заявив, що одіозну статтю взяв з Інтернету.

*

Думаете, куда пойти с друзьями на пиво? Самая полная информация про пабы, пивные рестораны и бары Киева, Одессы, Львова, Днепропетровска и других городов Украины — на сайте
Beerplace.com.ua.

*

Відтепер новини з «Прес-Центру» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 24.03.2011 17:55
Ключові слова: Огура, Щедрику-Ведрику| Коментарі: 1
Усього коментарів: 1
31.03.2011 Спам
1. Віка [Матеріал]
Цей журнал "Щедрику-Ведрику" чудовий, просто по необачності, напевно, декілька абзаців потрапили із роздумів з "Львівського форуму"

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися