Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Журналістка «Хто тут живе?» очолить друковане видання
Автор і ведуча програми «Хто тут живе?» на телеканалі ZIK Олександра Губицька стане головним редактором друкованого видання.

Про це повідомив генеральний продюсер каналу Дмитро Добродомов в ефірі програми «Хто тут живе?», ведучим якої він є, сьогодні, 28 вересня.

— Ми вирішили запустити друковане видання, і Олександра з наступного тижня буде його головним редактором, — сказав Добродомов.

Інших деталей він не повідомив.

До слово, щойно вчора стало відомо, що власник телеканалу ZIK, бізнесмен Петро Димінський, придбав львівську газету «Інформатор».

Сьогодні в ефір вийшов ювілейний 50 випуск програми «Хто тут живе?». Його героєм мав бути мер Дрогобича Олексій Радзієвський, але, оскільки той перебуває на лікарняному, випуск присвятили самому телепроекту, його історії та команді, яка його робить.


«Прес-Центр»

*

Срочное сообщение для грузоперевозчиков: быстро провести таможенное оформление (растаможка) грузов в Киеве и Киевской области поможет компания «Навигатор Экспресс». www.navigatorexpress.kiev.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 28.09.2011 21:42
Ключові слова: Дмитро Добродомов, ZIK, Хто тут живе, головний редактор, Олександра Губицька| Коментарі: 11
Усього коментарів: 111 2 »
07.10.2011 Спам
11. Львів'янин [Матеріал]
Та пишіть вже, пишіть. В вчорашньому випуску газети на 2-ій сторінці в інформації про газету ЧІТКО написано хто головний редактор і яку посаду займає Губицька.

07.10.2011 Спам
10. Львів'янин [Матеріал]
..... То чому не напишите, що в Інформатора новий головний редактор Онисько

06.10.2011 Спам
2Львів'янин:
Це лірика. Якщо ми говоримо конкретно про цю новину, то де ви тут побачили "авось"? Прочитайте ще раз уважно. Якби йшлося про інфу з анонімного якогось джерела, то так, можливо, але тут є посилання на слова Д.Добродомова.
Якщо слідувати Вашій логіці, то й про те, що Президент повідомляє, також не слід писати, бо, може, він бреше абощо.

06.10.2011 Спам
8. Львів'янин [Матеріал]
Все просто, успіх журналіста напряму залежить від швидкості реагування на ту чи іншу подію. Тим більше, якщо ця інфа деякий час буде ексклюзивною. Авось інфа правдива і пройде - тоді ми гарні і пухнасті, а якщо це неправда - то "право на інформацію ще ніхто не відміняв". В кінцевому результаті страждає читач (слухач, глядач).

06.10.2011 Спам
2львів"янин: право на інформацію ще ніхто не відміняв, друже. а якщо Добродомов нечітко висловився - то це питання до нього.

06.10.2011 Спам
6. Львів'янин [Матеріал]
Вувузела правду каже. А ви, журналісти прес-центру, не лізьте поперед батька в пекло. Або мовчіть, або перевіряйте інфу

04.10.2011 Спам
5. вувузела [Матеріал]
народ, не вимахуйтеся. Прізвище нового головного редактора починається на "Они" і закінчується на "сько". кажуть, був сьогодні на роботі і розгрібав авгієві стайні. biggrin

30.09.2011 Спам
4. Львів'янин [Матеріал]
А це було сказано з користю для себе. Добродомов вважає тільки себе великим журналістом. В нього манія величі. Так, він заявив інформацію, про яку ви пишете, і він від неї не відхреститься, але він може сказати, що плани змінилися і вони знайшли іншого голредактора. Таким чином він втре носа всім журналістам, які про це писали, і підвищить собі самооцінку. І ще пригадайте, скільки часу пройшло як він грозився подати до суду на мера Тернополя. А де продовження? Я знайомий з людиною, яка буде головним редактором Інформатора - це людина професіонал з хорошим досвідом, а не амбітний журналіст як Губицька.

30.09.2011 Спам
Коли це сказано в телеефірі з уст першоджерела - це вже не плітка.

30.09.2011 Спам
2. Львів'янин [Матеріал]
ха-ха-ха. Швидко плітки розповсюджуються. Губицька дійсно працюватиме в Інформаторі, де вона працювала до Зіку, але не головним редактором - маленька ще.

1-10 11-11
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися